Przegląd gry Starburst

Starburst

Starburst jest jedną z najpopularniejszych gier wideo w Net Entertainment, znajdziesz się w kosmosie szukając hipnotyzujących błyszczących gwiazd i klejnotów.

Przenieś się w przyszłość dzięki temu automatowi i zmianie, aby wygrać do 50000 monet za każdym razem, gdy spinujesz kołowrotki

Nie ma rozpraszaczy ani darmowych spinów, ale masz Starburst Wilds, które zrekompensują ci więcej, jeśli będziesz miał na tyle szczęścia, by trafić ich podczas gry.

Jak grać w automacie Starburst

Podstawowa gra

 StarburstStarburst to 5-bębnowy, 3-rzędowy automat wideo wyposażony w Starburst Wild z ponownymi obrotami i wygrywający w obie strony. Możesz grać od 1 do 10 linii zakładów na różnych poziomach zakładów i wartości monet.

Przycisk obrotu odtwarza grę przy bieżących liniach zakładów, poziomie zakładu i wartości monety (alternatywnie naciśnij klawisz spacji).

MAX BET gra na maksymalnych liniach zakładów, najwyższym poziomie zakładu i aktualnej wartości monety. AUTOPLAY automatycznie odtwarza grę dla wybranej liczby rund (alternatywnie, kliknij przycisk AUTO).

Wygrane kombinacje i wypłaty są dokonywane zgodnie z PAYTABLE. Alternatywnie, kliknij dowolny symbol na bębnach podczas gry głównej, aby wyświetlić mini tabelę wypłat dla tego symbolu. Poziom zakładu to liczba monet postawionych na linię stawki.

Wygrana linii zakładu w monetach jest równa wartości podanej w TABELI WYPŁAT pomnożonej przez poziom zakładu. Wygrana linii zakładu w walucie jest równa wygranej w monetach pomnożonej przez wartość monety.

Symbole Wildburst Wild zastępują wszystkie symbole.

 StarburstWygrywa tylko najwyższa wygrywająca kombinacja na aktywnej linii stawki od lewej do prawej i / lub od prawej do lewej. Wygrane z linii zakładów wypłacane są kolejno w kolejności od lewej do prawej i od prawej do lewej.

Równoczesne wygrane na różnych liniach zakładów są dodawane. Historia gier nie jest dostępna, gdy GRA DLA ZABAWY. MONETY wyświetlają liczbę monet, jaką gracz może postawić.

Starburst Wilds

Symbole Starburst Wild mogą pojawiać się tylko na bębnach 2, 3 i 4. Jeden lub więcej symboli Wildburst pojawiających się w dowolnym miejscu na szpulach 2, 3 lub 4 aktywuje funkcję Starburst Wild.

Podczas funkcji Starburst Wild, Starburst Wilds rozszerza się, aby pokryć cały bęben i pozostać na swoim miejscu, podczas gdy inne bębny ponownie się obracają. Jeśli podczas re-spin pojawia się nowy Starburst Wild, rozszerza się i utrzymuje na miejscu razem z wcześniej rozszerzonymi Starburst Wilds, aby powtórzyć wirowanie.

 StarburstFunkcja Starburst Wild kończy się, gdy podczas ponownego obrotu nie pojawiają się nowe symbole Starburst Wilds. Maksymalnie 2 dodatkowe symbole Starburst Wild mogą pojawić się po tym, jak Starburst

Wild aktywuje ponowne zakręcenie, uruchamiając 1 dodatkowy re-spin dla każdego pojawiającego się symbolu Starburst Wild, maksymalnie do 3 ponownych obrotów.

Re-spins są rozgrywane w tym samym zakładzie co runda aktywująca ponowne spiny.